249. 19. és 20. századi festmények > Kalocsai tanya télen

583. Rökk Károly (Budapest, 1891 - Kalocsa, 1970)

Kalocsai tanya télen

olaj, vászon

29*40 cm

j.b.l.: Rökk Károly