249. 19. és 20. századi festmények > Édesanyja portréja, 1917

468. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Édesanyja portréja, 1917

olaj, vászon

66,5*47 cm

j.b.l. Anyám Glatz O. 917; ho. felirat: "Meine Mutter"