249. 19. és 20. századi festmények > Töprengő alak, 1925

471. Erdélyi Ferenc (Budapest, 1904 - Los Angeles, 1959)

Töprengő alak, 1925

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Erdélyi Ferenc 1925