249. 19. és 20. századi festmények > Enteriőr, 1920 körül

510. Dömötör Gizella, Mund Hugóné (Budapest,1894 - Buenos Aires, 1984)

Enteriőr, 1920 körül

olaj, karton

70,5*98,5 cm

j.j.l.: Dömötör G.