249. 19. és 20. századi festmények > "Széljegyzetek Casanovához", 1976

666. Szemethy Imre (Budapest, 1945 - )

"Széljegyzetek Casanovához", 1976

rézkarc, papír

385*480 mm

j.j.l.: Szemethy Imre 1976; b.l.: "Széljegyzetek Casanovához"; k.l.: E. A. II/XV (colour proof)