249. 19. és 20. századi festmények > Téli napsütés

417. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Téli napsütés

olaj, falemez

24*35,5 cm

j.k.l.: baráti szeretettel Katona Nándor