249. 19. és 20. századi festmények > Balatoni fények és Vitorlás a Balatonon - párkép, 1958

413. Rökk Károly (Budapest, 1891 - Kalocsa, 1970)

Balatoni fények és Vitorlás a Balatonon - párkép, 1958

olaj, vászon kartonra ragasztva

31,5*40 cm

j.j.l.: Rökk Károly; j.b.l.: Rökk Károly 1958