249. 19. és 20. századi festmények > Kisvárosi részlet

572. Szantruček Jenő (München, 1903 - Budapest, 1965)

Kisvárosi részlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

39,5*50 cm

j.b.l.: Santrucek Jenő