249. 19. és 20. századi festmények > Párizsi műtermi csendélet

496. Bertalan Albert (Jászberény, 1899 - Párizs, 1957)

Párizsi műtermi csendélet

olaj, karton

60*50 cm

j.j.l.: Bertalan

Proveniencia: egykor Méray Tibor gyűjteményéből, Szerepelt: Kieselbach Galéria 2017. 12. 18. árverésen 132. tétel, sérült