249. 19. és 20. századi festmények > Asztali csendélet babával

485. Czencz János (Ostffyasszonyfa, 1885 - Szekszárd, 1960)

Asztali csendélet babával

olaj, vászon

49*61 cm

j.j.l.: Czencz J.