249. 19. és 20. századi festmények > Madonna a gyermekkel

767. Kovács Margit (Győr, 1902 - Budapest, 1976)

Madonna a gyermekkel

20,5*18 cm

j.b.l.: K.M.

mázas cserép, engobe díszítéssel