249. 19. és 20. századi festmények > Domboldal napsütésben, 1912

442. Bánó Dezső, id. (1881 - 1967)

Domboldal napsütésben, 1912

olaj, vászon kartonra ragasztva

60*67,5 cm

j.j.l.: Bánó 912