249. 19. és 20. századi festmények > Vonzások I., 2007

706. Lossonczy Tamás (Budapest, 1904 - Budapest, 2009)

Vonzások I., 2007

kollázs, papír

420*300 mm

j.j.l.: Lossonczy Tamás 2007