249. 19. és 20. századi festmények > Pásztorfiú, 1919

443. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Pásztorfiú, 1919

olaj, vászon

58*45 cm

j.b.l.: Glatz 1919

kis sérüléssel