249. 19. és 20. századi festmények > Önarckép, 1947

660. Kontuly Béla (Miskolc, 1904 - Budapest, 1983)

Önarckép, 1947

szén, papír

305*210 mm

j.j.l.: Emlékül a megtalált igaz barátomnak igaz baráti szeretettel: Béla 947. IV. 4.