249. 19. és 20. századi festmények > Veronai utcarészlet

671. Gulácsy Lajos (Budapest, 1882 - Budapest, 1932)

Veronai utcarészlet

grafit, papír

180*250 mm

j.j.l.: Gulácsy Verona

sérült