249. 19. és 20. századi festmények > Rézkarc album, 100 db-os

742. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Rézkarc album, 100 db-os

rézkarc, papír

445*615 mm

minden lap jelzett

Koller Galéria (Koller György kiadása) 1956 Bp.