249. 19. és 20. századi festmények > Ligetes táj alakokkal

431. Toroczkai Oszvald (Brassó, 1884 - Budapest, 1951)

Ligetes táj alakokkal

olaj, vászon

58*59 cm

j.b.l.: Toroczkai O.