249. 19. és 20. századi festmények > I. világháborús karikatúrák, 4 db, 1916

669. Bugár Jenő (működött a 20. sz. elején)

I. világháborús karikatúrák, 4 db, 1916

tus, papír

220*330 mm

j.j.l.: Eugen Bugár Zagreb 1916; j.j.l.: E. Bugár 1916; j.j.l.: Frien. Bugár Zágreb 916