573. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)
A párizsi Notre-Dame, 1930-as évek
olaj, vászon
50*61 cm
j.j.l.: Perlrott Csaba
Rum Attila szakvéleményével