249. 19. és 20. századi festmények > A párizsi Notre-Dame, 1930-as évek

573. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)

A párizsi Notre-Dame, 1930-as évek

olaj, vászon

50*61 cm

j.j.l.: Perlrott Csaba

Rum Attila szakvéleményével