249. 19. és 20. századi festmények > Verandán, 1937

602. Kmetty János (Miskolc, 1889 - Budapest, 1975)

Verandán, 1937

olaj, vászon

56,5*68 cm

j.b.l.: Kmetty J.

ho.: kiállítási cédulák