249. 19. és 20. századi festmények > Vízparton, 1920

594. Sándor Móric (Felsőalap, 1885 - Budapest, 1924)

Vízparton, 1920

olaj, vászon

41*46 cm

j.j.l.: Sándor Móric 1920