530. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)
Erotikus jelenet
pasztell, papír
23*30 cm
j.j.l.: J. D.
Szerepelt: Virág Judit Galéria 6. au. 187. tétel, sérült