249. 19. és 20. századi festmények > Erotikus jelenet

530. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Erotikus jelenet

pasztell, papír

23*30 cm

j.j.l.: J. D.

Szerepelt: Virág Judit Galéria 6. au. 187. tétel, sérült