249. 19. és 20. századi festmények > Fiatal nő gyermekkel

598. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

Fiatal nő gyermekkel

olaj, vászon

91*72 cm

j.n., ho.: MNG Új Magyar Képtár letéti címke

BÁV 97/637