249. 19. és 20. századi festmények > Krizantémok

532. Deák Adrienne, Henczné (Budapest, 1890 - Budapest, 1956)

Krizantémok

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Henczné Deák Adrienne