249. 19. és 20. századi festmények > "Tiszaparti fűzfák"

570. Endre Béla (Szeged, 1870 - Mártély, 1928)

"Tiszaparti fűzfák"

olaj, vászon kartonra ragasztva

38*52 cm

j.n., ho.: kiállítási cédula

sérült