401. Gaál Ferenc (Debrecen, 1891 - Los Angeles, 1956)
Utcarészlet, 1931
olaj, vászon
40*50 cm
j.j.l.: Gaál F. 931; ho. autográf felirat: Gaál F.
BÁV 87/72