249. 19. és 20. századi festmények > Utcarészlet, 1931

401. Gaál Ferenc (Debrecen, 1891 - Los Angeles, 1956)

Utcarészlet, 1931

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Gaál F. 931; ho. autográf felirat: Gaál F.

BÁV 87/72