249. 19. és 20. századi festmények > Őszi csendélet ablakban, 1912

640. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Őszi csendélet ablakban, 1912

tempera, fa

495*510 mm

j.j.l.: Jándi D. 912