249. 19. és 20. századi festmények > Magyar királyok - 12 lapos mappa

741. Szász Endre (Csíkszereda, 1926 - Mosdós, 2003)

Magyar királyok - 12 lapos mappa

litográfia, papír

340*320 mm

laponként középen szignálva, I/33-as sorozatszám