249. 19. és 20. századi festmények > Dési utca templommal

613. Mohi (Muhy) Sándor (Derc, 1902 - Kolozsvár, 2001)

Dési utca templommal

olaj, farost

72*66 cm

j.j.l.: Mo; ho. felirat: Mohi pinx