249. 19. és 20. századi festmények > Erdőrészlet fürdőzőkkel

526. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Erdőrészlet fürdőzőkkel

olaj, karton

19*24 cm

j.j.l.: Herman L.