249. 19. és 20. századi festmények > "Kék lapok"

709. Deim Pál (Szentendre, 1932 - 2016)

"Kék lapok"

30*40 cm

j.b.l.: Deim Pál; ho.: a művész igazolásával

akril, vásznazott lemez