249. 19. és 20. századi festmények > Asszony korsóval

462. Magyar festő, 20. sz. első fele

Asszony korsóval

olaj, vászon

86*62 cm

j.j.l.: Rudnay Gy. Jolán nagynénémnek szeretettel; b.l.: olvashatatlan