249. 19. és 20. századi festmények > "Apró örömök", 1991

708. Jávor Piroska (Budapest, 1944 -)

"Apró örömök", 1991

olaj, vászon farostra ragasztva

32*32,5 cm

j.k.l.: J.P. (ligatúrás) 1991