249. 19. és 20. századi festmények > Alvó akt, 1925

529. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Alvó akt, 1925

olaj, falemez

34,5*40 cm

j.j.l.: Herman Lipót 1925

BÁV 40/60