249. 19. és 20. századi festmények > A Badacsony látképe, 1960

576. Halasi Horváth István (Budapest, 1904 - Budapest, 1994)

A Badacsony látképe, 1960

pasztell, papír

50*70 cm

j.j.l.: Halasi Horváth I. 960