249. 19. és 20. századi festmények > "Téli világ", 1973

695. Kokas Ignác (Vál, 1926 - 2009)

"Téli világ", 1973

60*80 cm

j.j.l.: Kokas I; ho.: autográf felirat

plextol, farost