249. 19. és 20. századi festmények > "Kéknefelejts"

421. Csáki - Maronyák József (Orosháza, 1910 - Budapest, 2002)

"Kéknefelejts"

olaj, vászon

70*90 cm

j.j.l.: Csáki-Maronyák József, b.l.: ajándékozási felirattal