475. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)
"Rőzsehordó", 1930
olaj, vászon kartonra ragasztva
39,5*30 cm
j.b.l.: Remsey 930; ho. kiállítási címke töredék
Kiállítva: A Munkácsy Céh IV. sorsolással egybekötött reprezentatív kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum,1932 április (kat. 142., Rőzsehordó)