249. 19. és 20. századi festmények > "Rőzsehordó", 1930

475. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

"Rőzsehordó", 1930

olaj, vászon kartonra ragasztva

39,5*30 cm

j.b.l.: Remsey 930; ho. kiállítási címke töredék

Kiállítva: A Munkácsy Céh IV. sorsolással egybekötött reprezentatív kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum,1932 április (kat. 142., Rőzsehordó)