249. 19. és 20. századi festmények > "Szibilla", 2001

730. Müller Árpád (Budapest, 1961 - Budapest, 2006)

"Szibilla", 2001

akril, vászon

95*100 cm

j.b.l.: Müller 2001; ho.: autográf felirat Müller Árpád "Szibilla" 2001.06.20.