249. 19. és 20. századi festmények > Csendélet Czóbel festménnyel

497. Modok Mária, Czóbel Béláné (Ráckeve, 1896 - Budapest, 1971)

Csendélet Czóbel festménnyel

olaj, vászon

68*55 cm

j.b.l.: Modok M.