249. 19. és 20. századi festmények > Felsőbánya

420. Irányi Iritz Sándor (Budapest, 1890 - Arad, 1975)

Felsőbánya

olaj, vászon

62*72,5 cm

j.b.l.: I. Iritz Sándor