249. 19. és 20. századi festmények > "Virágzó fák"

439. Bruck Lajos (Pápa, 1846 - Budapest, 1910)

"Virágzó fák"

olaj, fa

19*29,5 cm

j.n., ho.: Bruck Lajos hagyatéki cédula töredék és Vörös kendős leány vázlat