249. 19. és 20. századi festmények > Csendélet fekete retkekkel, 1940

622. Anna Margit (Borota, 1913 - Budapest, 1991)

Csendélet fekete retkekkel, 1940

gouache, papír

505*665 mm

j.j.f.: Anna Margit 940

Kiállítva: Nature Morte 2005. márc. 5-26. Home Galéria, sérült