Írisz bross
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, markazittal, hiányos, 7 g
1. tétel
Szecessziós stílusú medál
1937-1966 közötti budapesti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, markazittal, sérült, 5,2 g
2. tétel
Bross
magyar, 20. sz. eleje, aranyozott fém, csiszolt gránátokkal, d: 25 mm
3. tétel
Karreif
cseh, 20. sz. eleje, aranyozott fém, gránáttal, kisebb kopásokkal, hiányos, 18,3 g
4. tétel
Fülbevaló pár
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany akasztó, karmazált fazonban, karmos foglalatban 2 db ovális és 20 db kerek csiszolású gránát kő, 5,6 g
5. tétel
Gyűrű
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, rodolit gránáttal, achtkant csiszolású gyémántokkal cca. 0,6 ct (M1, TCr, P2), 60-as méret, 5,8 g
6. tétel
Maci alakú medál
magyar, 20. sz. eleje, 1966-1999 közötti fémjel, 935 ezrelékes ezüst, markazit kövekkel díszítve, hiányos, 5,9 g
7. tétel
Kitűző
magyar, 20. sz. eleje, sárgaréz, csiszolt gránát kövekkel, 2,2 g
8. tétel
Méhecske bross
Budapest, 2016 utáni fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, ékszer kővel, egyik kő sérült, kis hiánnyal, 11,4 g
9. tétel
Gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, 1 db gyöngyház berakással, 3,2 g
10. tétel
Fülbevaló pár
2006-2016 közötti budapesti fémjellel, 14 k arany, gyöngyházzal, 1-1 apró régi csiszolású gyémánttal, srófos záródással, 1,6 g
11. tétel
Karkötő
2006-2016 közötti budapesti fémjellel, 14 k arany, csüngő zsuzsukkal, karabinerrel, 7,68 g; h: 20 cm
12. tétel
Gyűrű
magyar, 20. sz. vége, 14 k arany, 3 db modern csiszolású gyémánttal cca. 0,5 ct (M1, TCr, SI1), 51-es méret, 0,7 g
13. tétel
Gyűrű
14. tétel
Szoliter gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,1 ct (R1, W, SI2), 3,5 g
15. tétel
Kereszt medál
Budapest, 1999-2006 közötti fémjel, 14 k fehérarany, 11 db modern csiszolású gyémánttal cca. 0,15 ct (M1, Cr, SI1), 2 g, h: 2 cm
16. tétel
Gyűrű
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, 15 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,27 ct (R1, TCr, SI1), 49-es méret, 1,8 g
17. tétel
Kereszt medál
magyar, 20. sz. közepe, 14 k arany, szintetikus rubinnal, 0,6 g, h: 2 cm
18. tétel
Kitűző
19. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany test, 9 db apró rubin kővel díszítve, tűszerelék fém toldással, javított ékszer, kis hibával, 4,3 g; h: 4,7 cm
19. tétel
Gyűrű
Pest, 1867-1936 közötti fémjellel, 14 k arany, 1 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,07 ct, 56-os méret, 3,2 g