Szemérmes akt
francia szobrász, 20. sz. eleje, bronz, zöld márvány talapzaton, j.n., m: 15,5 cm
181. tétel
Bútordísz, 2 db
magyar, 19. sz. vége, bronz, d: 6,5 cm és 9,5 cm
182. tétel
Tál
Gorka Géza, Nógrádverőce, mázas cserép, jelzett az alján: masszába nyomott "Gorka" bélyegző, kis mázhibával, d: 24 cm
183. tétel
Jegesmedve