Gyűrű
Budapest, 2016 utáni fémjel, 9 k arany, modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,25 ct, édesvízi gyönggyel, 58-as méret, 2,3 g
21. tétel
Art deco fülbevaló pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, fehér zafírral, 1,7 g
22. tétel
Fülbevaló pár
1999-2005 közötti pesti behozatali jellel, 14 k arany, modern briliáns csiszolású gyémántokkal cca. 0,28 ct (M1, TCr, SI1), 2,9 g
23. tétel
Sáltű
24. tétel
Gyűrű
20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 3 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,11 ct (R, TCr, SI2), 57-es méret, 1,3 g
25. tétel
Gyűrű
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, 4 db régi briliáns csiszolású gyémánttal 0,4 ct (R, TCr, SI2), 53-as méret, 2,6 g
26. tétel
Gyöngysor
Budapest, 1930-40-es évek, 925 ezrelékes ezüst csat zöld és fehér ékszerkővel, édesvízi gyöngyök, csomózva fűzve, biztonsági lánccal, h: 44 cm
27. tétel
Fülbevaló pár
2016 utáni budapesti fémjellel, 9 k arany, stiftes fülbevaló kaboson csiszolású korallokkal, 3 g
28. tétel
Medál
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, édesvízi tenyésztett barokk gyönggyel és 2 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal, h: 4 cm
29. tétel
Gyűrű
2016 utáni konvenciós fémjellel, 9 k fehérarany, 1 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,07 ct (M1, TCr, SI2), 54-es méret, 1,6 g
30. tétel
Fülbevaló pár
Pest, 1867-1936 közötti fémjellel, hivataljellel, 800 ezrelékes ezüst, korallokkal díszített ötvösékszer, bruttó: 5 g, h: 6 cm
31. tétel
Gyűrű
Pest, 1867-1937 közötti fémjel, 14 k arany, csiszolt gránáttal és 5 db rózsa csiszolású gyémánttal, 56-os méret, 2,7 g
32. tétel
Medál
Budapest, 14 k fehérarany, modern briliáns csiszolású gyémánttal cca 0,25 ct (M1, TCr, VSI1), 0,2 g
33. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, "FH" mesterjegy, 2 db achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,1 ct (R1-A1, Ca, VSI-SI), 1,1 g
34. tétel
Fülbevaló pár
1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 14 k arany, 2 db kaboson csiszolású gagáttal, 1,1 g
35. tétel
Gyűrű
2016 utáni budapesti fémjellel, 18 k arany, 3 db kék zafírral cca. 0,2 ct és 2 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,1 ct, 53-as méret, 3,4 g
36. tétel
Kitűző
német, Tiefenbach, 1900 körül, matricás porcelán, sárgaréz keretben, hátoldalán masszába nyomott "S" jelzet, javított, 7,5*6 cm
37. tétel
Fülbevaló pár
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k rozéarany foglalatban zafír kövek, 1 g
38. tétel
Feszület szenteltvíztartóval
19. sz. vége, sárgaréz, préselt lemez gazdagon díszítve, j.n., 29*17,5 cm
39. tétel
Medál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany keret és akasztó, zománcfestett "Mária a gyermek Jézussal" ábrázolással, bruttó: 2,4 g, d: 2 cm