Gyűrű
2006 utáni konvenciós fémjellel, 14 k arany, kaboson csiszolású rózsakvarccal, 54-es méret, bruttó: 2,15 g
61. tétel
Fülbevaló pár
925 ezrelékes ezüst, indiai, mikrofazettált csiszolású füstkvarc, citrin és rózsakvarc kövekkel, 8,6 g; h: 7 cm
62. tétel
Nyaklánc medállal
2006 utáni konvenciós fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, csiszolatlan hegyikristállyal, 25,6 g; lánc h: 50 cm
63. tétel
Gyűrű
Budapest, 2006-2016 közötti fémjel, 14 k arany, 1 db navett csiszolású zafírral cca. 0,33 ct és 10 db modern csiszolású gyémánttal cca. 0,10 ct, 55-ös méret, 2 g
64. tétel
Ékszergarnitúra
2016 utáni budapesti fémjel, 14 k arany, karmos foglalatban 3 db ovális csiszolású smaragd cca. 0,5 ct, gyűrű 51-es méret, 2,8 g
65. tétel
Kitűző, 5 db
olasz, 1900 körül, réz alap, színes mikromozaik díszítéssel, d: 2-2,5 cm
66. tétel
Fülbevaló pár
2006 utáni konvenciós fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, csiszolatlan sárga zafírral, 7,4 g; h: 3 cm
67. tétel
Negligé
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k arany, apró briliáns csiszolású gyémántokkal cca. 0,31 ct, 3 db rubinnal cca. 0,05 ct és 1 db tenyésztett gyönggyel, 6,7 g; lánc h: 45 cm
68. tétel
Fülbevaló pár
magyar, 20. sz. vége, 14 k arany, 2 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,3 ct (M1, Cr, VS), 0,8 g
69. tétel
Ékszergarnitúra
2016 utáni budapesti fémjellel, 14 k fehérarany, 5 db zafírral cca. 0,8 ct, 51-es gyűrű méret, 2,5 g
70. tétel
Dobozka, 5 db
olasz, 1900 körül, sárgaréz, színes mikromozaik díszítéssel, kis sérüléssel, d: 2,5-5 cm
71. tétel
Tissot férfi zsebóra
Svájc, 20. sz. első fele, mechanikus szerkezet, fém tok 20 mikronos aranyozással, enyhén karcos, működik, d: 4 cm
72. tétel
Zenith Cosmopolitan női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok, bőr szíj, enyhén kopott, karcos óralap, működik, tok d: 2,5 cm
73. tétel
Maurice Lacroix női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok, bőr szíj, fehér számlap, széria száma: 72963, enyhén karcos óratok, működik, tok d: 2,5 cm
74. tétel
Jaquet - Girard zsebóra lánccal
Svájc, 20. sz., mechanikus, 15 köves szerkezet, acél tok, enyhén karcos, szép állapotban, működik, tok d: 4 cm
75. tétel
Tissot férfi zsebóra
Svájc, 20. sz., mechanikus szerkezet, aranyozott réz tok, enyhén karcos, szép állapotú, működik, d: 4 cm
76. tétel
Michael Herbelin férfi karóra
francia, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott tok, bőr szíj, enyhén karcos, jó állapotú, működik, tok d: 4 cm
77. tétel
Doxa férfi karóra
78. tétel
Omega Constellation karóra
Svájc, 20. sz., kvarc szerkezet, acél tok és szíj, számlapon kis sérülésekkel, működik, 2,5*2,5 cm
79. tétel
Omega férfi karóra
Svájc, 1945 körül, mechanikus szerkezet, acél tok, bőr szíj, plexi üveg, jelzett számlap, szerkezet, tok és hátlap, működik, tok d: 3,7 cm