Baume Mercier női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, részben aranyozott acél óratok és szíj, 50 méterig vízálló szerkezet, enyhén karcos, működik, tok d: 2,5 cm
81. tétel
Longines karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok és szíj, széria száma: 21921814, enyhén karcos, kis kopásokkal, működik, tok d: 3 cm
82. tétel
Longines Rodolphe karóra
Svájc, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok és szíj, jelzett számlap és szerkezet, sorozatszám: 746257, aranyozása enyhén kopott, enyhén karcos, működik, tok d: 2,5 cm
83. tétel
Universal Geneve férfi karóra
Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus szerkezet, acél tok, bőr szíj, jó állapotú, kis karcokkal, működik, 3*2,5 cm
84. tétel
Marvin női karóra
Svájc, 20. sz. eleje, bécsújhelyi behozatali jellel, 935 ezrelékes ezüst tok, bőr szíj, mechanikus szerkezet, kis felületi sérülésekkel, működik, 3*2 cm
85. tétel
Omega De Ville férfi karóra
Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus szerkezet, acél tok, bőr szíj, óratokon kis karcokkal, működik, 2,5*2,5 cm
86. tétel
Jaeger Le Coultre utazóóra
87. tétel
Eterna Matic 2002 férfi karóra
Svájc, 20. sz. közepe, automata szerkezet, acél tok és szíj, dátum kijelzésű, jelzett számlap, chronometer, sorozatszám: 633.2049.41., kis sérülésekkel, működik, 4*3,5 cm
88. tétel
Maurice Lacroix karóra
Svájc, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, acél tok és szíj, részben aranyozott, dátum kijelzéssel, jó állapotú, kis kopásokkal, működik, 3,5*2,5 cm
89. tétel
Longines Dolce Vita férfi karóra
Svájc, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, acél tok és szíj, sorozatszám: L5.655.4, 2004, jó állapotú, működik, 3*2,5 cm
90. tétel
Doxa férfi zsebóra
Svájc, 1900 körül, krómozott acél tok, plexi üveg, jelzett szerkezet, tok és hátlap, sorozatszám: 898080, működik, tok d: 6,8 cm
91. tétel
Certina Kurth Fréres férfi karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, jó állapotú, kis karcokkal, működik, 4,5*3 cm
92. tétel
Enicar női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, automata szerkezet, acél tok, bőr szj, dátumkijelzős, enyhén karcos, működik, tok d: 2 cm
93. tétel
Certina Waterqueen női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, felületi karcokkal, kis kopásokkal, működik, 3*2,5 cm
94. tétel
Favre Leuba karóra
Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus, 17 köves szerkezet, aranyozott acél óratok, bőr szíj, enyhén karcos, jó állapotú, működik, 2*2,5 cm
95. tétel
Maurice Lacroix karóra
Svájc, 20. sz. közepe, kvarc szerkezet, aranyozott acél óratok enyhén kopott, működik, tok d: 3 cm
96. tétel
Zenith beépítésű férfi karóra
Svájc, 1900 körül, mechanikus szerkezet, acél tok, bőr szíj, zafír üveg, ébresztő funkció, működik, tok d: 4,5 cm
97. tétel
Eterna férfi karóra
Svájc, 1955, mechanikus szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, plexi üveg, jelzett szerkezet, tok és hátlap, sorozatszám: 2920851, működik, tok d: 3,5 cm