Longines Vintage karóra
Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus szerkezet, acél tok, bőr szíj, kis karcokkal, működik, tok d: 2,5 cm
101. tétel
Omega De Ville férfi karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, acél tok, bőr szíj, óratokon kis karcokkal, működik, 3,5*3 cm
102. tétel
Michel Herbelin női karóra
Párizs, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, kis felületi sérülésekkel, működik, tok d: 2,5 cm
103. tétel
Seiko női karóra
Japán, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok és szíj, aranyozott lünetta, hátlapja jelzett, jó állapotú, enyhén karcos, működik, tok d: 2,5 cm
104. tétel
Eterna Matic karóra
Svájc, 20. sz. közepe, automata szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, óratok aranyozása enyhén kopott, karcos, működik, tok d: 2,5 cm
105. tétel
Pierre Cardin karóra
francia, 1975 körül, mechanikus szerkezet, acél tok, bőr szíj, plexi üveg, jelzett szerkezet, tok, hátlap és korona, sorozatszám: 973535, működik, tok d: 3,2 cm
106. tétel
IWC Da Vinci karóra
107. tétel
Longines Présence karóra
Svájc, 20. sz. második fele, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, jelzett hátlap és számlap, nagyon jó állapotban, működik, tok d: 3,5 cm
108. tétel
Maurice Lacroix női karóra
Svájc, 20. sz. második fele, mechanikus szerkezet, ovális óralap, bőr szíj, acél tok kopott, működik, 2,5*3 cm
109. tétel
Eterna karóra
Svájc, 20. sz. vége, kvarc szerkezet, aranyozott acél tok, jelzett hátlap és számlap, kis felületi karcokkal, működik, 3,5*3 cm
110. tétel
Gucci női karóra
Svájc, 2010 után, kvarc szerkezet, rozsdamentes acél tok, 26 db briliáns csiszolású gyémánttal díszítve, eredeti dobozában, 6800L típus, működik, 2,5*2 cm
111. tétel
Raymond Weil női karóra
Svájc, 20. sz. vége, mechanikus szerkezet, aranyozott acél óratok, két oldalt cirkóniákkal díszítve, bőr szíjjal, enyhén kopott, karcos, 3*2,5 cm
112. tétel
Poljot Gorbacsov karóra
113. tétel
Fortis férfi karóra
Svájc, 1965, 21 köves mechanikus szerkezet, aranyozott acél tok, bőr szíj, plexi üveg, jelzett szerkezet, tok és hátlap, szerkezet kaliber: 2502, sorozatszám: 6197, működik, tok d: 3,5 cm
114. tétel
Omega Officer karóra
Svájc, 1945 körül, mechanikus szerkezet, acél tok, szövet szíj, plexi üveg, jelzett szerkezet, tok és hátlap, sorozatszám: 10258819, számlap kopott, működik, tok d: 3,1 cm
115. tétel
Nomos karóra
Svájc, 1900 körül, Nomos zsebóra beépítés, mechanikus szerkezet, acél tok, bőr szíj, jelzett szerkezet, tok és hátlap, működik, tok d: 4,5 cm
116. tétel
Kávéscsésze pár
117. tétel
Fogpiszkálótartó pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, sima tölcsér formák, belső rész aranyozva, 65,7 g; m: 5,7 cm
118. tétel
Teáskanál, 6 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SzN" mesterjegy, angol vágott fazon, 149 g; h: 14,5 cm
119. tétel
Klasszicista fűszertartó
Olmütz, 1815, 13 latos antik ezüst, "CW" mesterjegy, 19. sz. eleji kis adóbélyeg, kalapált, emelt talpon öntött nőalak, sima, öblös tálkával, aranyozás nyomaival, 132 g; 11,3*6,7 cm